×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 4854

Website URL: http://blogspot.com

Przeważnie każdego dnia jesteśmy tak zapracowani w firmie i domu, że coraz trudniej odnaleźć nam chwilę czasu na uregulowanie jakichkolwiek ważnych spraw. Dlatego bardzo cenimy sobie takie usługi, które wymagają od nas niewielkiego zaangażowania. Im mniej formalności i czasu będzie to od nas wymagało, tym częściej godzimy się skorzystać z nowej propozycji, pozyczki przez internet bez zaswiadczen, szybkie chwilówki sms, pożyczka online na dowód od 18 lat.

Kolejnym sporym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest szybka pożyczka na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest przeważnie 70 lat. Dodatkowym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak niekorzystnej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę składa się w prawdziwie szybkim tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany numer. W treści sms zamieszamy imię i nazwisko, adres zamieszkania i kwotę pożyczki. Zwykle w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących pożyczki.
Łatwość i wygoda w uzyskaniu pożyczki są związane z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych.

Jeśli pozytywnie je przejdziemy, pieniądze możemy dostać jeszcze tego samego dnia. Na czym owe procedury bazują? Może to być identyfikacja poprzez rachunek bankowy. Robimy przelew ze swojego konta na wskazany rachunek malutką kwotę, na przykład jeden grosz. Tym sposobem potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela konta. W tym momencie możemy liczyć na ekspresowe przelanie pożyczki na konto. Inną możliwością może być przesłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z konta bankowego. Jeśli potwierdzenie danych jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu kilku godzin od wysłania wniosku. Proces identyfikacji przechodzi się tylko raz, jeśli więc następnym razem będziemy chcieli pożyczyć gotówkę w tej samej instytucji, musimy tylko złożyć kolejny wniosek.

Pożyczka przez sms może być udzielona nawet przed podpisaniem umowy. Pieniądze wpłyną wyłącznie na podstawie procedury potwierdzenia tożsamości, a niezbędne dokumenty do podpisania przyjdą do nas po wszystkim. W przypadku nieznanych instytucji specjalizujących się w takich pożyczkach powinniśmy zachować nadzwyczajną ostrożność, czy przypadkiem taka oferta nie jest zwykłą próbą oszustwa. Największym minusem pożyczki pozabankowej jest bardzo wysokie oprocentowanie. Może ono wynieść nawet czterokrotność stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

Go to top